Regionální kola soutěže proběhla 20. května online formou za pomoci platformy Moodle.

 

Hranice

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Šumperk (Filip Vyskočil, Pavla Šimová, Alena Kubíčková) 

Kategorie starší žáci - Gymnázium Jakuba Škody, Přerov (Filip Vrťo, Ondřej Dolanský, Anna Pecháčková) a Gymnázium Šumperk (Vojtěch Vyskočil, Aleš Janderka, Martina Pecháčková) a SLŠ Hranice (Sára Kozlová, Lukáš Brenkus, Matouš Pinkava)

 

Brno

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Brno - Řečkovice (Patrik Prachár, Jakub Vojtek, Jakub Horák) a Gymnázium Chotěboř (Jiří Němec, Petr Prokš, Matěj Kocourek) a Základní škola Horní Cerekev (Jan Brož, Tomáš Kolář, Barbora Janoušková)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Křenová, Brno (Markéta Protivánková, Vendula Šilhánová, Lukáš Novotný) a Gymnázium Tišnov (Aneta Jakubcova, Veronika Urbánková, Adéla Sáblíková)

 

Trutnov

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Dvůr Králové nad Labem (Vojtěch Hojný, Tomáš Harwot, Michael Kazmirowski) a ZŠ Náchod (Johana Lepšová, Nikola Kylarová, Martin Ťokan) a ZŠ Partyzánská, Česká Lípa (Kateřina Mlýnská, Martin Najman, Petr Hegr) a Základní škola a mateřská škola, p. o., Stráž pod Ralskem (Tereza Holubová, Elena Macháčková, Štěpánka Voříšková) a ZŠ a MŠ Kameničky (Zuzana Řezníčková, Elena Pavlišová, Andrea Pešková)  

Kategorie starší žáci - Česká lesnická akademie Trutnov (Daniela Janská, Nela Pražáková, Eliška Vívarová) Biskupské gymnázium Hradec Králové (Anna Petrovická, Anežka Bartoňová, Jiřina Řezáčková) a SZŠ a SOŠ Česká Lípa (Nikola Marciníková, Miloslava Jechová, Jakub Sysel) 

 

Písek

Kategorie mladší žáci - Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice (Michaela Bromová, Anna Fialová, Alžběta Procházková) 

Kategorie starší žáci - Gymnázium Dačice (Blažek Kryštof, Martin Urbanec, Alexandra Palánová) a Gymnázium Český Krumlov (Anna Mičanová, Karolína Míčková, Matěj Baštýř) 

 

Žlutice

Kategorie mladší žáci - Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Veronika Müllerová, Matthias Nack, Jan Král)

Kategorie starší žáci - Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Jan Vlasák, Aleš Ecler, Milan Buriánek) 

 

Praha

Kategorie mladší žáci - Gymnázium J. Barranda (Eliška Fuxová, Anna Krajnikovksá, Marianna Sedláková) a Gymnázium J. Palacha (Magdaléna Gombíková, Vilém Luzar, Matěj Smíšek) a Gymnázium J. Heyrovského (Jan Slonka, Lukáš Svoboda, Vojtěch Škarpa) a ZŠ a MŠ Kladno (Tadeáš Kettner, Daniela Ludvíková, Matyáš Tlustý)

Kategorie starší žáci - Gymnázium J. Barranda (Kryštof Daněk, Nela Hamerníková, Julie Žaliová) a Gymnázium Nad Alejí (Ondřej Škoda, Marie Šmídová, Anna Vránová) a Gymnázium Budějovická a Gymnázium Botičská (Kateřina Havránková, Ondřej Škrna, Eliška Zlatníková) Gymnázium J. Palacha (Adéla Janůrková, Jarmila Marie Kubecová, Markéta Richterová) a Gymnázium Nad Alejí (Kateryna Dobrenka, Ema Jánská, Markéta Petříčková)

 

 

 

 

 

Výsledky národního kola

V pátek 27. listopadu 2020 proběhlo národní kolo jubilejního 10. ročníku lesnické soutěže YPEF, které na základě pověření České lesnické společnosti jako odborného garanta soutěže organizovala Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze. Letošní národní kolo proběhlo netradičně online formou. Studenti vyzkoušeli své vědomosti v písemném testu, který se uskutečnil v anglickém jazyce. Následovala praktická část z oblasti dendrologie, botaniky, zoologie, těžby dříví, dřevařství, ochrany lesa, pěstování lesa a hospodářské úpravy lesa. Dále studenti vytvořili prezentaci v anglickém jazyce na téma: „How should forests look like after the bark beetle calamity?".

Vítězem národního kola se stalo družstvo ve složení Žaneta Žežulářová, Daniel Prchal a Lukáš Zelenka ze Střední lesnické školy Písek.

Výsledkovou listinu z národního kola YPEF si můžete prohlédnout zde.

 

Výsledky regionálních kol

VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (9. 10. 2020)

Kategorie mladší žáci - ZŠ T. Šobra Písek (Jan Bajer, Jakub Kudrlička, Ondřej Kolářík) 

Kategorie starší žáci - VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (Žaneta Žežulářová, Lukáš Zelenka, Daniel Prchal)

 

 

 

 

Brno (20. 9. 2020)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Brno-Řečkovice (Patrik Prachár, Jakub Horák, Jakub Vojtek)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Dačice (Martin Urbanec, Kryštof Blažek, Alexandra Palánová)

p9210131

p9210152

p9210080

p9210075

 

FLD ČZU v Praze (21.-22. 9. 2020)

Kategorie mladší žáci - Gymnázium Nad Alejí (Zuzana Kojecká, Christine Cianci, Vítězslava Šmídová)

Kategorie starší žáci - Gymnázium Budějovická (Adam Vobruba, Matouš Blažek, Štěpán Vavřina)

 Výsledkovou listinu naleznete zde.

 

Výsledky místních kol

 VLS Prostějov (5. března)

mladší kategorie: Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov (Veronika Sládková, Tereza Rudolfová, Adéla Trnkalová)

 starší kategorie: Gymnázium Jiřího Wolkera Prostějov (Jindřich Sládek, Matěj Mrva, Dominik Štoncl)

 

 

LČR, s.p. LS Dvůr Králové nad Labem (3. března)

mladší kategorie: ZŠ 5. května Dvůr Králové nad Labem (Michael Kazmirowski, Vojtěch Hojný, Daniel Sacher)

 starší kategorie: Gymnázium Dvůr Králové nad Labem (Jáchym Váhala, Jan Janeček, Martin Kubíček)

 

VLS divize Plumlov - Prostějov (28. února)

mladší kategorie: ZŠ Plumlov (Tereza Švédová, Natálie Němcová, Karolína Plačková)

 

 

LČR, s.p. LZ Boubín (26. února)

mladší kategorie: Gymnázium Český Krumlov (Jáchym Stehlík, Anna Janáková, Magdalena Wipplingerová)

 starší kategorie: Gymnázium Český Krumlov (Anna Mičanová, Karolína Míčková, Matěj Baštýř)

 

ÚZEI - Praha (26. února)

mladší kategorie: ZŠ Zaječov (Veronika Ciprová, Barbora Benešová, Hrabáková Eliška)

 

 

LČR, s.p. KŘ Šumperk (21. února)

mladší kategorie: Gymnázium Šumperk (Bára Přichystalová, Pavla Šímová, Alena Kubíčková)

 starší kategorie: Gymnázium Šumperk (Štěpán Bartoš, Jan Ristovský, Vojtěch Vyskočil)

 

LČR, s.p. LS Klášterec nad Ohří (20. února)

mladší kategorie: Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Jan Vlasák, Jan Dolejš, Veronika Müllerová)

 starší kategorie: Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Kamila Janáčková, Venuše Dolejšová, Eliška Šimůnková)

 

 

LS Třeboň (20. února)

mladší kategorie: ZŠ Jindřichův Hradec (Markéta Jírová, Adéla Mátlová, Tereza Večeřová)

 

 

VLS divize Karlovy Vary (19. února)

mladší kategorie: Gymnázium Ostrov (Aneta Marschnerová, Julie Šlemrová, Ladislav Rakyta)

starší kategorie: Gymnázium a SOŠ Chodov (Barbora Fenclová, Jitka Gregorová, Anežka Štulíková)

 

 

 

SLŠ Žlutice (18. února)

mladší kategorie: ZŠ Manětín (Tereza Myslivcová, Jonáš Haala, Mikuláš Klein)

starší kategorie: SLŠ Žlutice (Matěj Blecha, Lukáš Raul, Jakub Zíma)

 

 

LS VLS Obecnice (18. února)

mladší kategorie: Gymnázium J. Barranda Beroun (Eliška Fuxová, Anna Krajnikovská, Marianna Sedláková)

starší kategorie: Gymnázium J. Barranda Beroun (Jana Brožová, Jana Křížová, Sára Skotnická)

 

LS Šternberk (14. února)

mladší kategorie: ZŠ Šternberk (Kateřina Pyszová, Adéla Čechová, Kristýna Čechová)

 

ÚHÚL, pobočka Brno (13. února)

mladší kategorie: Gymnázium Brno - Řečkovice (Patrik Prachár, Jakub Horák, Jakub Vojtek)

starší kategorie: Gymnázium Brno - Řečkovice (Zora Strejčková, Alice Milotová, Alena Roblíčková)

 

 

ÚHÚL, LČR, s.p. - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (13. února)

mladší kategorie: ZŠ Stará Boleslav (Radek Pokorný, Vratislav Machota, Lukáš Hepnar)

starší kategorie: SZeŠ Brandýs nad Labem (Aneta Špitálská, Vojtěch Šanda, Pavel Moliš)

 

 

 

SLŠ Hranice (13. února)

mladší kategorie: ZŠ Lipník nad Bečvou (Kristýna Pokorná, Michaela Špaldová, Elana Bartošková)

starší kategorie: Střední lesnická škola Hranice (Anna Nekoušová, Natálie Fišerová)

 

 

 

LS Město Albrechtice (12. února)

mladší kategorie: ZŠ Třemešná (Eliška Průšová, Václav Kelemen, Jan Hlaváček)

 

 

 

LS Frýdlant (12. února)

starší kategorie: SŠHL Frýdlant (Petr Šolc, Norbert Ebert, Martin Havel)

 

 LS Hořice (11. února)

mladší kategorie: ZŠ Jana Harracha Jilemnice (Adéla Janoušková, Adam Krause, David Rychlovský)

 

VLS divize Mimoň (11. února)

mladší kategorie: Gymnázium Mimoň (Viktorie Novotná, Sára Podešvová, Emma Různarová)

 

 

LS Česká Lípa (10. února)

 

mladší kategorie: ZŠ Partyzánská Česká Lípa (Jan Hybrant, Hana Jeřábková, Anna Hrdličková)

starší kategorie: SOŠ a SOU Česká Lípa (Miloslava Jechová, Nikola Marciníková, Jakub Sysel)

 

Ředitelství divize VLS Lipník nad Bečvou (8. února)

 

mladší kategorie: Gymnázium Jakuba Škody (Robin Botor, Josef Doležel, Vojtěch Herián)

 

starší kategorie: Gymnázium Jakuba Škody (Anna Pecháčková, Ondřej Dulanský, Filip Vrťo)

 

VLS divize Horní Planá (6. února)

mladší kategorie: ZŠ Horní Planá (Lucie Šandová, Sabina Novotná, Martin Petlach)

 

 

LČR, s.p. KŘ České Budějovice, ÚHÚL pobočka České Budějovice, SLŠ Písek (21. ledna)

mladší kategorie: Gymnázium Jírovcova (Zuzana Dostálová, Lota Mihulková, Žaneta Znachorová)

 starší kategorie: Gymnázium J. V. Jirsíka (Jiří Borák, Helena Brojírová, Kristýna Janovcová)

 

LS Rychnov nad Kněžnou (8. ledna)

 mladší kategorie: ZŠ Náchod (Martin Voborník, Nela Bořková, Nela Pražáková)


 LS Choceň (8. ledna)

mladší kategorie: ZŠ Náchod (Martin Tokaň, Zdeněk Balcar, Lenka Eremiašová)

 

 

 

 

 

 

 

V pátek 27. listopadu 2020 proběhlo národní kolo jubilejního 10. ročníku lesnické soutěže YPEF, které na základě pověření České lesnické společnosti jako odborného garanta soutěže organizovala Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze. Letošní národní kolo proběhlo netradičně online formou. Studenti vyzkoušeli své vědomosti v písemném testu, který se uskutečnil v anglickém jazyce. Následovala praktická část z oblasti dendrologie, botaniky, zoologie, těžby dříví, dřevařství, ochrany lesa, pěstování lesa a hospodářské úpravy lesa. Dále studenti vytvořili prezentaci v anglickém jazyce na téma: „How should forests look like after the bark beetle calamity?".

Vítězem národního kola se stalo družstvo ve složení Žaneta Žežulářová, Daniel Prchal a Lukáš Zelenka ze Střední lesnické školy Písek.

Výsledkovou listinu z národního kola YPEF si můžete prohlédnout zde.

Místní kola 2021

Místní kola soutěže YPEF proběhla 6. dubna online formou za pomocí platformy Moodle. Pro přihlášená družstva byl připraven test o 20 otázkách a poznávačka o 20 položkách. Na každou část měla družstva 25 minut. Jednotliví účastníci se mohli přihlásit z domova ke společnému účtu a pracovat tak "na dálku" spolu.

Přihlásilo se celkem 208 družstev (138 v mladší a 70 ve starší kategorii).  Soutěž proběhla v pořádku, systém bez problémů vydržel nápor soutěžících a drobné problémy řešili Vojtěch Zlámal a Marek Šuba ze SLŠ Hranice telefonicky a emaily tak, že všichni stihli test i poznávačku splnit.

Regionální kola proběhnou rovněž online a to 20. května. Postupujícím gratulujeme!

    

 

POSTUPUJÍCÍ DO REGIONÁLNÍHO KOLA - HRANICE NA MORAVĚ

       

Hranice na Moravě

mladší kategorie: ZŠ Hranice (Simona Vývodová, Veronika Zábojníková, Martina Pecharová)

starší kategorie: SLŠ Hranice (Lukáš Brenkus, Matouš Pinkava, Sára Kozáková)

 

Janovice

mladší kategorie: ZŠ Břidličná, okres Bruntál (Hana Winklerová, Natálie Piňďáková, Hana Koniarzová)

 

Lipník nad Bečvou

mladší kategorie: Gymnázium Jakuba Škody (Robin Botor, Josef Doležel, Vojtěch Herinek)

starší kategorie: Gymnázium Jakuba Škody (Filip Vrťo, Ondrej Dulanský, Anna Pecháčková)

 

Plumlov

mladší kategorie: ZŠ Plumlov (Vendula Švédová, Leona Štefková, Lucie Kurková)

 

Prostějov

mladší kategorie: GJW Prostějov (Lukáš Rožek, Petr Kubečka, David Kukunaras)

starší kategorie: GJW Prostějov (Jindřich Sládek, Matěj Mrva, Eliška Valentová)

 

Šternberk

mladší kategorie: ZŠ Štěpánov (Lucie Zbořilová, Barbora Opluštilová, Hana Šopíková)

 

Šumperk

mladší kategorie: Gymnázium Šumperk, Masarykovo náměstí (Filip Vyskočil, Pavla Šimová, Alena Kubíčková)

starší kategorie: Gymnázium Šumperk, Masarykovo náměstí (Vojtěch Vyskočil, Aleš Janderka, Martina Drásalová)

 

Kroměříž

mladší kategorie: Gymnázium Kojetín (Klára Dýmalová, Veronika Grufíková, Adéla Bubeníčková ) a (Jiří Hudec, Jan Dýmal, Matouš Krchňák ) a (Aleš Krchňák, Jiří Večeře, Šimon Ševeček)

starší kategorie: Gymnázium Kojetín (Lucie Kuchaříková, Hana Novotná, Mariana ) a Nina Pešová, Adéla Buráňová, Tereza Žáková)

 

Olomouc

starší kategorie: Církevní gymnázium Německého řádu (Elen Melcrová, Barbora Fišerová, Žaneta Klímová)

 

POSTUPUJÍCÍ DO REGIONÁLNÍHO KOLA - BRNO

   

Český Rudolec

mladší kategorie: ZŠ a MŠ Batelov (Anna Klausová, Eliška Kučerová, Adam Novotný)

 

Bučovice

mladší kategorie: ZŠ a MŠ Benešov u Boskovic (Simona Přikrylová, Vendula Kejíková, Matyáš Koudelka)

 

Brno

mladší kategorie: Gymnázium Brno - Řečkovice (Patrik Prachár, Jakub Vojtek, Jakub Horák)

starší kategorie: Gymnázium Brno, Křenová (Markéta Protivánková, Vendula Šilhánová, Lukáš Novotný)

 

Telč

 mladší kategorie: ZŠ Horní Cerekev (Jan Brož, Tomáš Kolář, Barbora Janoušková)

 

Třebíč

mladší kategorie: ZŠ Otokara Březiny - Jihlava (Veronika Pejchalová, Tomáš Zelený, Jaroslav Šafařík)

 

Jihlava

mladší kategorie: Gymnázium Jihlava (Linda Dubová, Radovan Jileček, Veronika Dvořáková)

starší kategorie: Gymnázium Jihlava (Nikola Šeneklová, Hana Čarková, Tomáš Kopecký)

 

Černá Hora

mladší kategorie: ZŠ Kuřim, Tyršova (Michaela Jonášová, Petr Klíč, Vojtěch Heneš) a ZŠ Edvarda Beneše, Lysice (Johana Urbanová, Monika Šromová, Tereza Trojanová)

starší kategorie: Gymnázium Boskovice (Lukáš Oujeský, Petra Růžková, Kateřina Trojanová)

 

Náměšť nad Oslavou

mladší kategorie: ZŠ Komenského (František Pelc, Miloš Franěk, Eva Dufková)

starší kategorie: Gymnázium Tišnov (Aneta Jakubcova, Veronika Urbánková, Adéla Sáblíková)

 

Nové Město na Moravě

mladší kategorie: ZŠ Nedvědice (Aleš Benda, Josef Šikula, Pavel Hanáček)

  

Pelhřimov

mladší kategorie: ZŠ Hálkova (Stanislav Dománek, Julie Bartošková, Štěpán Šimůnek) a Gymnázium Chotěboř (Jiří Němec, Petr Prokš, Matěj Kocourek)

starší kategorie: Gymnázium a OA Pelhřimov (Filip Svoboda, Filip Havelka, Štěpánka Růžičková)

 

Znojmo

mladší kategorie: ZŠ Znojmo, Náměstí Republiky (Daniela Křížová, Anna Smrčková, Eduard Hauptmann)

 starší kategorie: Gymnázium, SPŠ, OA a jazyková škola (Kamila Kopečná, Jakub Kroutil, Lucie Reiterová)

 

Ledeč nad Sázavou

mladší kategorie: ZŠ Polnička (Olga Blažíčková, Sandra Jelínková, Michaela Novotná)

starší kategorie: Gymnázium Chotěboř (Lenka Dejmalová, Lukáš Křivský, Vendula Pekařová)

 

Židlochovice

mladší kategorie: Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče (Jan Bartoň, Emma Staňková, Julie Jurišicová)

 starší kategorie: Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče (Lukáš Zemene, Marie Procházková, Kristýna Špačková)

 

Strážnice

starší kategorie: Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec (Jakub Škodík, Dominik Šenk, Martin Jordán)

 

POSTUPUJÍCÍ DO REGIONÁLNÍHO KOLA - PRAHA

Celou výsledkovou listinu naleznete zde.

      

Hořovice

mladší kategorie: Gymnázium J. Barranda (Eliška Fuxová, Anna Krajníkovská, Marianna Sedláková)

starší kategorie: Gymnázium J. Barranda (Nela Hamerníková, Julie Žaliová, Kryštof Daněk)

 

Kojetice

mladší kategorie: Gymnázium Jana Palacha - Mělník (Magdaléna Gombíková, Vilém Luzar, Matěj Smíšek)

starší kategorie: Gymnázium Jana Palacha - Mělník (Adéla Janůrková, Jarmila Marie Kubecová, Markéta Richterová)

 

Brandýs nad Labem 

mladší kategorie: ZŠ a MŠ Kladno, Doberská 323 (Matyáš Tlustý, Daniela Ludvíková, Tadeáš Kettner)

 

POSTUPUJÍCÍ DO REGIONÁLNÍHO KOLA - PÍSEK

      

Písek   

mladší kategorie: 1. - 2. místo: ZŠ Jana Husa a MŠ Písek (Jaroslav Korbel, Eliška Vondrášková, Adéla Chválová) a ZŠ Kovářov (Jitka Gajdošová, Petra Ottová, Veronika Pešičková)

starší kategorie: VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (Jan Dolejš, Jan Dejčmar, Anna Vacínová)

 

 Horní Planá

mladší kategorie: ZŠ a MŠ Horní Planá (Sabina Novotná, Lucie Šandová, Martin Petlach)

 

České Budějovice

mladší kategorie: Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice (Michaela Bromová, Anna Fialová, Alžběta Procházková)

starší kategorie: Gymnázium České Budějovice (Benedikt Pánek, Matouš Vobruba, Daniel Dvořák)

 

Český Krumlov

mladší kategorie: Gymnázium Český Krumlov (Jáchym Stehlík, Eva Sýkorová, Mikhailo Sokolovskyi)

starší kategorie: Gymnázium Český Krumlov (Anna Mičanová, Karolína Míčková, Matěj Baštýř)

 

Dačice

starší kategorie: Gymnáízium Dačice (Kryštof Blažek, Martin Urbanec, Alexandra Palánová)

 

POSTUPUJÍCÍ DO REGIONÁLNÍHO KOLA - TRUTNOV

   

Hradec Králové

mladší kategorie: Biskupské gymnázium Hradec Králové (Adam Bělobrádek, Eva Jelínková, František Jelínek)

starší kategorie: Biskupské gymnázium Hradec Králové (Anna Petrovická, Anežka Bartoňová, Jiřina Řezáčová)

 

Dvůr Králové nad Labem

mladší kategorie: Gymnázium Dvůr Králové nad Labem (Vojtěch Hojný, Tomáš Harwot, Michael Kazmirowski)

 

Rychnov nad Kněžnou

mladší kategorie: ZŠ Náchod, Komenského 425 (Johana Lepšová, Nikola Kylarová, Martin Ťokan)

 

Česká Lípa

mladší kategorie: ZŠ Stráž pod Ralskem (Tereza Holubová, Elena Macháčková, Štěpánka Voříšková) a ZŠ Partyzánská, Česká Lípa (Kateřina Mlýnská, Martin Najman, Petr Hegr)

starší kategorie: SZŠ a SOŠ Česká Lípa (Nikola Marciníková, Jakub Sysel, Miloslava Jechová)

 

Nasavrky

mladší kategorie: ZŠ Kameničky (Zuzana Řezníčková, Elena Pavlišová, Andrea Pešková)

 

Trutnov

starší kategorie: Česká lesnická akademie Trutnov (Daniela Janská, Nela Pražáková, Eliška Víravová)

 

POSTUPUJÍCÍ DO REGIONÁLNÍHO KOLA - ŽLUTICE

       

Žlutice

mladší kategorie: Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (Veronika Müllerová, Matthias Nack, Jan Král)

starší kategorie: Střední lesnická škola Žlutice (Eliška Stará, Andrea Voborníková, Petra Lískovcová) a Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří (Jan Vlasák, Aleš Ecler, Milan Buriánek)

 

 

 

VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (9. 10. 2020)

Kategorie mladší žáci - ZŠ T. Šobra Písek (Jan Bajer, Jakub Kudrlička, Ondřej Kolářík) 

Kategorie starší žáci - VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga Písek (Žaneta Žežulářová, Lukáš Zelenka, Daniel Prchal)