Místní kola 2020:

 

LČR, s.p. LS Klášterec nad Ohří (20. února)

mladší kategorie: Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Jan Vlasák, Jan Dolejš, Veronika Müllerová)

 starší kategorie: Gymnázium a Střední odborná škola Klášterec nad Ohří (Kamila Janáčková, Venuše Dolejšová, Eliška Šimůnková)

 

 

LS Třeboň (20. února)

mladší kategorie: ZŠ Jindřichův Hradec (Markéta Jírová, Adéla Mátlová, Tereza Večeřová)

 

SLŠ Žlutice (18. února)

mladší kategorie: ZŠ Manětín (Tereza Myslivcová, Jonáš Haala, Mikuláš Klein)

starší kategorie: SLŠ Žlutice (Matěj Blecha, Lukáš Raul, Jakub Zíma)

 

 

LS VLS Obecnice (18. února)

mladší kategorie: Gymnázium J. Barranda Beroun (Eliška Fuxová, Anna Krajnikovská, Marianna Sedláková)

starší kategorie: Gymnázium J. Barranda Beroun (Jana Brožová, Jana Křížová, Sára Skotnická)

 

LS Šternberk (14. února)

mladší kategorie: ZŠ Šternberk (Kateřina Pyszová, Adéla Čechová, Kristýna Čechová)

 

ÚHÚL, pobočka Brno (13. února)

mladší kategorie: Gymnázium Brno - Řečkovice (Patrik Prachár, Jakub Horák, Jakub Vojtek)

starší kategorie: Gymnázium Brno - Řečkovice (Zora Strejčková, Alice Milotová, Alena Roblíčková)

 

 

ÚHÚL, LČR, s.p. - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav (13. února)

mladší kategorie: ZŠ Stará Boleslav (Radek Pokorný, Vratislav Machota, Lukáš Hepnar)

starší kategorie: SZeŠ Brandýs nad Labem (Aneta Špitálská, Vojtěch Šanda, Pavel Moliš)

 

 

 

SLŠ Hranice (13. února)

mladší kategorie: ZŠ Lipník nad Bečvou (Kristýna Pokorná, Michaela Špaldová, Elana Bartošková)

starší kategorie: Střední lesnická škola Hranice (Anna Nekoušová, Natálie Fišerová)

 

 

 

LS Frýdlant (12. února)

starší kategorie: SŠHL Frýdlant (Petr Šolc, Norbert Ebert, Martin Havel)

 

 LS Hořice (11. února)

mladší kategorie: ZŠ Jana Harracha Jilemnice (Adéla Janoušková, Adam Krause, David Rychlovský)

 

LS Česká Lípa (10. února)

 

mladší kategorie: ZŠ Partyzánská Česká Lípa (Jan Hybrant, Hana Jeřábková, Anna Hrdličková)

starší kategorie: SOŠ a SOU Česká Lípa (Miloslava Jechová, Nikola Marciníková, Jakub Sysel)

 

LS Rychnov nad Kněžnou (8. ledna)

 mladší kategorie: ZŠ Náchod (Martin Voborník, Nela Bořková, Nela Pražáková)


 LS Choceň (8. ledna)

mladší kategorie: ZŠ Náchod (Martin Tokaň, Zdeněk Balcar, Lenka Eremiašová)

 

 

Ředitelství divize VLS Lipník nad Bečvou (8. února)

 

mladší kategorie: Gymnázium Jakuba Škody (Robin Botor, Josef Doležel, Vojtěch Herián)

starší kategorie: Gymnázium Jakuba Škody (Anna Pecháčková, Ondřej Dulanský, Filip Vrťo)